Jesteś w: Strona główna » O Firmie

Oferta

BILETY AUTOBUSOWE


UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIA

UBEZPIECZENIA

O Firmie

Szanowni Państwo,

Jeżeli świat jest książka, w której nie podróżując, czytamy tylko pierwszą stronę, chcielibyśmy zostać Państwa przewodnikiem w wędrówce po kolejnych jej kartkach.

Jesteśmy biurem funkcjonującym na rynku Suwalskim i posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w branży turystycznej, naszą specjalnością jest organizacja wyjazdów grupowych i indywidualnych zarówno w kraju jak i zagranicą. Z powodzeniem planujemy wyjazdy grupowe dla: firm, przedsiębiorstw i szkół połączone z aktywnym zwiedzaniem jak i wypoczynkiem.

Dla naszych klientów organizowaliśmy grupowe wyjazdy zagraniczne m.in.: na Węgry ( Budapeszt i Zakole Dunaju), do Rosji (Białe Noce w Sankt-Petersburgu), Stolic Nadbałtyckich
(Ryga,Tallin,Helsinki), Czech (Praga i Skalne Miasta), Ukrainy (Lwów i Złota Podkowa, Krymskie Perełki) etc. oraz wiele wyjazdów krajowych: edukacyjnych i integracyjnych m.in. do teatrów i muzeów.

Idąc z duchem czasu staramy się wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów i zapewnić im wszelki niezbędny komfort podróży. Wyjazdy realizujemy luksusowymi autokarami, a opiekę nad grupami sprawują profesjonalni piloci i przewodnicy. Wszyscy nasi turyści są objęci ubezpieczeniem na czas wyjazdów i gwarantujemy zgodność oferty z jej realizacją.

Mamy nadzieję że nasze propozycje zainteresują Państwa i zachęcą do skorzystania z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy .


Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku
– Lao-tzu. filozof, twórca taoizmu

Z wyrazami szacunku
Dorota Wilczewska, Mariusz Kutyło
Centrum Podróży
”Eskapada” Suwałki

Szybki kontakt

Centrum Podróży ESKAPADA
16-400 Suwałki
ul.Konopnickiej 14
gg. 49810543
tel: 87 566 23 12
+48 508 448 042
mail: biuro.eskapada@wp.pl